שתולה

סדרת דוקו-ריגול מבית עד כאן

סדרת הדוקו דרמה שלנו, מספרת את סיפורה של רות, סוכנת עד כאן. במשך שלוש שנים היא ריגלה באומץ לב ובתעוזה אחר פעילות ארגוני זכויות האדם באירופה, וחשפה את רשת הקשרים בינם לבין חמאס וארגוני הטרור.

 

רות, השתולה, היא צעירה סקנדינבית שמגיעה לארץ לצורך התמחות, כאן אנחנו נפגשים איתה, מעבירים אותה סדרת מבחנים, אותם היא צולחת צורה מדהימה ומתקבלת לארגון. היא נשתלת בארגון ISM בחברון ומצטרפת לפעילות שלהם, תוך שהיא נחשפת לאידיאולגיה האנטי-ישראל של הפעילים.

השתולה נטמעת ומתקדמת בארגון עד שהיא נבחרת לייצג את סניפי הארגון בארץ בכנס העולמי במתקיים בעמאן שבירדן. שם היא חושפת שהמטרה של הארגון היא להביא לסיומה של מדינת ישראל, בכל גבולות 48'.

בניסיון להבין מי מממן את כל הפעילות של ארגון 'זכויות האדם' ISM, השתולה מתחברת לפול ומבקשת ממנו עזרה לפתוח סניף של הארגון בעזה, כך היא מגלה מי ארגון הטרור שעומד מאחוריו ועם מי הוא משתף פעולה.

פול מקשר אותה לאנשים שיכולים לסייע לה וכך היא מעמיקה וחושפת עוד ועוד קשרים בין ארגוני 'זכויות אדם' לארגוני טרור. היא נחשפת לפעילות המתוכננת - צעדות השיבה והמשטים לעזה, את המידע הזה היא מעבירה אלינו ואנחנו לכוחות הביטחון כאן בארץ.

 

השתולה נבחרת להשתתף במשט, היא מגיעה ל'מחנה אימונים' ושם חושפת מעורבות של גורמים ישראלים.

טעות אחת חושפת אותה והיא מצוייה בסכנת חיים. לצפייה בפרקים המלאים בערוץ 13

>>>>

בימים אלו ההרצאה 'שתולה בלב החמאס' מושקת באופן רשמי לציבור הרחב!
הרצאה מרתקת בעקבות הסדרה, תחשוף בפניכם הצצה נדירה אל תהליך הגיוס, ההכשרה וההפעלה של רות, הסוכנת שלנו, על ידי המפעילים שלה מארגון 'עד כאן'.
כיצד הארגונים האנטי-ישראליים מופעלים וממומנים על ידי חמאס וארגוני הטרור? מהן השיטות המתוחכמות שהם מפעילים בישראל ומעבר לים לעבר המטרה הנכספת: השמדת מדינת ישראל? כל התשובות בהרצאה שלנו!
להזמנת הרצאה לחצו עכשיו: https://did.li/AdKan-Hashtula | לשאלות ולפרטים נוספים מוזמנים לכתוב לנו: Ozer@adkan.org.il
 
מתוך הפרקים
פודקאסט
מחקרים
מאמרים
לקבלת עדכון פעילות

לקבלת העדכון החודשי שלנו