פרוייקטים

תחקירי העומק שלנו על פעילות הארגונים האנטי ישראליים.

החברה הישראלית ומדינת ישראל נמצאות בשנים האחרונות תחת מכבש לחצים פנימי ובין לאומי, במטרה לגרום למדינת ישראל לשנות את דמותה וערכיה. אנחנו הבנו שמובילי המאבק הם קבוצה של עשרות ארגונים ועמותות, הפועלים תחת הכינוי 'ארגוני זכויות אדם', כדי לטשטש את המטרות האמיתיות שלהם. הם פועלים בשטח, בתקשורת, בערכאות המשפטיות, במסדרונות הכנסת ובמשרדי הממשלה ומול ממשלות זרות. התחקירים שלפניכם נאספו לאחר שעות של עבודה סמויה, לא פעם תחת סיכון חיים כדי לחשוף את הפנים האמיתיות של הארגונים האנטי ישראליים.

תחקיר העומק על ארגון 'עקבות - ארכיוני הכיבוש', ששם לו למטרה לחשוף חומרי ארכיון מסווגים של המדינה באצטלות שונות. בתחקיר נחשפים פעילי הארגון וקשרם  עם ארגוני אנטי ישראליים, מטרותיו הכמוסות של הארגון והמימון הזר שמניע אותו.

תחקיר העומק על ארגון אנרכיסטים נגד גדרות שארגן, הוביל ומימן התפרעויות כנגד חיילי צה"ל שבו נפצעו עשרות חיילים ושוטרים ישראלים. בין היתר נחשפת האידיאולוגיה הקיצונית העומדת בבסיס הארגון.

תחקירי העומק על ארגון שוברים שתיקה שעוררו סערה במדינה , בין היתר בעקבות החשיפה שהארגון דולה חומר מסווג מחיילי צה"ל, מתחקר עובדי מדינה וחיילים בסדיר, מממן ארגונים הפועלים נגד חיילי צה"ל ואף משתיל בצה"ל חיילים למען מתן עדויות.

תחקיר עומק על ארגון תעאיוש ופעילו המרכזי עזרא נאווי. התחקיר שעורר סערה במדינה בכך שחשף שארגון המתכנה ארגון "זכויות אדם" שולח ערבים אל מותם בעינויים ע"י הביטחון המסכל הפלסטיני, באשר לפשעם היחיד והוא - מכירת קרקעות ליהודים.

בקרוב

תחקיר עומק על ארגון 'לוחמים לשלום'. בתחקיר נחשפת האג'נדה הקיצונית של הארגון. עלילות הדם שהם מספרים לתיירים, המניעים המחתרתיים שמניעים את הפעילים ואמרה אחת מעוררת סלידה: "הם (היהודים) לא יצאו מפה עד שלא תהיה אינתיפאדה שלישית".